Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D

SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D<br> Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 3m.... více
Běžná cena: 231  (-13%)
165.29 Kč bez DPH
Na dotaz
200 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Diskuse

Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D

Patch kabel Solarix 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory SCupc/STupc, délka 3m

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: SC/ST
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM2
Délka: 3 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna
Multimode
Typ kabelu
Patch kabel
Typ konektoru
ST

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/STupc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-UPC-OM2-3M-D

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Michal Zahuranec
Střelecký vrch 668
46331 Chrastava
Česká Republika
IČO: 88510701
Hodnocení obchodu na Zboží.cz