Solarix Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D

SXAD-SC-PC-OS-D</br> Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní.... více
Běžná cena: 24  (-4%)
19.01 Kč bez DPH
Na dotaz
23 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 10102016
EAN: 10102016
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Solarix
Popis a parametry
Diskuse

Solarix Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D

Adaptér SC SM OS duplex

Solarix optický adaptér SC singlemode OS duplexní

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

.
Typ vlákna
Singlemode
Typ kabelu
Spojka
Typ konektoru
SC

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Solarix Adaptér SC SM OS duplex SXAD-SC-PC-OS-D

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Michal Zahuranec
Střelecký vrch 668
46331 Chrastava
Česká Republika
IČO: 88510701
Hodnocení obchodu na Zboží.cz