Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S

SXAD-SC-PC-OM3-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní.... více
9.92 Kč bez DPH
Na dotaz
12 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Diskuse

Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S

Adaptér SC MM OM3 simplex

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

.
Typ vlákna
Multimode
Typ kabelu
Spojka
Typ konektoru
SC

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Solarix Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Michal Zahuranec
Střelecký vrch 668
46331 Chrastava
Česká Republika
IČO: 88510701
Hodnocení obchodu na Zboží.cz